Visitors Now: | |
Total Visits: | |
Total Stories: |
Story Views | |
Now: | |
Last Hour: | |
Last 24 Hours: | |
Total: |
We Are Change Rotterdam interviewde Chairman Ian de Jong tijdens het 25 jarig jubileum van het Netherlands Helsinki Committee. Wij vroegen hem hoe het met de mensenrechten in Nederland gesteld is. Dit naar aanleiding van het langdurig in hechtenis houden van een man die een twitter-bericht verstuurde, de slepende affaire met de gooier van de ‘waxine-lichthouder’ en de nieuwe maatregelen die doorgevoerd zijn in het regeer accoord.
Daarnaast vroegen wij hem naar de nieuwe rol van de omstreden voormalig secretaris generaal van Justitie Joris Demmink binnen de Netherlands Helsinki Committee. Joris Demmink was de hoofdrolspeler tijdens de hoorzitting die georganiseerd was door de Helsinki Commission in de USA, een zusterorganisatie van de NHF, op 7 oktober 2012. Hij werd daar expliciet onder de aandacht gebracht wegens zijn vermeende betrokkenheid bij een pedofielen-netwerk.
**english below, don’t forget to press the caption button**
English:
WRC-Rotterdam interviewed Chairman Ian de Jong during the 25th
anniversary of the Netherlands Helsinki Committee. The topic is a Dutch NHC-member who was at the centre of a USA Helsinki Committee hearing on 7 October 2012 in Washington. Joris Demmink, the former Secretary General of the Dutch Ministry of Justice has consistently been linked to the sexual assault of young boys, both in
the Netherlands and abroad.
Please take the time to support us on Facebook:
http://www.facebook.com/wearechangero…
2013-02-09 06:47:39