Visitors Now:
Total Visits:
Total Stories:
Profile image
By Dutch Amazing Nieuwsblog
Contributor profile | More stories
Story Views

Now:
Last Hour:
Last 24 Hours:
Total:

Begint de goudrun nu?

Wednesday, April 3, 2013 9:56
% of readers think this story is Fact. Add your two cents.

(Before It's News)

De Cypriotische bankroof heeft niet alleen alle vertrouwen bij burgers weggehaald, ook overheden worden bang. Zo wil de Amerikaanse staat Texas al haar goud terug omdat ze bang zijn dat de Federale Overheid dezelfde stunt zal uithalen.

De door Dijsselbloem en consorten bedachte constructie om geld te stelen van rekeninghouders bij een bank om die in leven te houden, heeft wereldwijd verregaande consequenties gehad. Zelfs in de Amerikaanse staat Texas heeft dat het nodige veroorzaakt. Men vreest daar dat de Federale Overheid in Washington ook vandaag of morgen een dergelijke grap gaat uithalen om de Amerikaanse Staten uit de problemen te helpen.

De gouverneur van Texas heeft nu een plan bedacht om zich in te dekken tegen een mogelijke diefstal in de toekomst. Hij is bezig met wetgeving die ervoor moet zorgen dat de één miljard Dollar aan goudreserves die de staat bezit, teruggehaald wordt naar Texas en niet langer bewaard wordt bij de Federal Reserve bank in New York.

Divers politici steunen de plannen. Zo zegt één van hen, Giovanni Caproglione (geen familie van Al Capone), “Wij willen ons eigen goud, want veel van die bankruns gebeuren omdat mensen bezorgd zijn dat er geen onderliggende waarde meer is voor hun tegoeden”.

Texas wil hoe dan ook voorkomen dat er Cypriotische toestanden zullen optreden, waarbij rekeninghouders het grootste deel van hun spaartegoeden kwijtraakten. Men denkt in Texas dat het terughalen van de goudvoorraad de staat een degelijker financiële reputatie zal bezorgen in het geval van een crisis en er eveneens voor zal zorgen dat mensen niet allemaal massaal hun geld van de bank zullen halen. Ze nemen geen genoegen met goudcertificaten, men wil in Texas echt echt het fysieke goud…..Lees hier verder



Source:

Report abuse

Comments

Your Comments
Question   Razz  Sad   Evil  Exclaim  Smile  Redface  Biggrin  Surprised  Eek   Confused   Cool  LOL   Mad   Twisted  Rolleyes   Wink  Idea  Arrow  Neutral  Cry   Mr. Green

Top Stories
Recent Stories

Register

Newsletter

Email this story
Email this story

If you really want to ban this commenter, please write down the reason:

If you really want to disable all recommended stories, click on OK button. After that, you will be redirect to your options page.